واحد طراحي و مهندسي

واحد طراحي و مهندسي براي آن كه گنجينه دانش علمي و فني حاصل از فعاليت هاي خلاقانه شركت در راستاي اهداف سازمان مورد استفاده قرارگيرد و بهبود فرآيند محصولات را همراه داشته باشد ، شركت ماشيران لنت واحد طراحي و مهندسي و تحقيق و توسعه ايجاد نموده است.

قالب سازي و ابزار سازي

وجود تکنولوژی نوین ابزار و قالب سازی به کمک ماشین های CNC و داده های الکترونیکی با همکاری تنگاتنگ واحد طراحی مهندسی و تحقیق و توسعه این امکان را در شرکت ماشیران لنت فراهم نموده است که محصولات گوناگون و متنوع با اشکال پیچیده هندسی طراحی و بصورت انبوه تولید گردد.

خط پرسکاری

یکی از مهمترین موارد در فرآیند لنت ترمز مرحله پرسکاری می باشد که این شرکت با استفاده از مجهز ترین پرس های سبک و سنگین بهترین محصول را از قالب های تولیدی در قالبسازی، مطابق با استاندارد تولید میکند.

خط رنگ

شرکت ماشیران لنت برای عملیات پوشش کاری قطعات و محصولات تولیدی خود مجهز به خط رنگ اتومات می باشد. میزان چسبندگی ، دوام و مقاوت رنگ در برابر انواع خوردگی بسیار خوب و در حد استانداردهای جهانی است.

واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه

این واحد جز مهمترین واحد های یک سازمان می باشد که این شرکت توانسته است با مجهز کردن آزمایشگاه خود به بروز ترین دستگاه های تست، بالاترین کنترل را در محصولات خود ارائه دهد.

گواهی ها و تقدیرنامه ها